Zaoszczędź czas, postaw na nas

Od 18 lat zaopatrujemy obiekty z branży hotelarskiej, gastronomicznej, instytucje publiczne oraz klientów detalicznych w profesjonalne środki czystości i nie tylko!

Jak działamy?

Stacjonarnie

Można znaleźć nas pod adresem Chochołów 103, 34-513 Chochołów. Jest to nasza główna baza, gdzie zarówno prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczną w sklepie otwartym od 8:00 do 16:00 od pon. do pt. oraz od 8:00 do 13:00 w soboty.

mobilnie

Można nas spotkać od Lipnicy, aż po Niedzicę oraz od Zakopanego, aż po Chabówkę. W zależności od dnia tygodnia, rozwozimy w innych okolicach, a dostawa jest zawsze w cenie! Dowozimy zarówno paletę ziemi jak i jeden papier toaletowy. Dodatkowo od środy do piątku można nas spotkać z samochodem pełnym drobiazgów (pasty do zębów, kremy itp.), więc nie trzeba się martwić o wcześniejsze ich zamówienie!

na zamówienie

Składasz zamówienie, które samo w sobie jest już spore? Ustalimy najlepszy dla ciebie termin dostawy, który pojedzie od nas jak najszybciej będzie to możliwe!

Nasza gwarancja

Cały nasz towar pochodzi od sprawdzonej jakości dostawców. Jesteśmy dystrybutorem na nasz rejon takich firm jak Vileda, Gallus,

Starting at just $30

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. 

We specialize In...

nik-lanus-41808-unsplash.jpg

Bedrooms

abstract-blur-business-334979.jpg

Closets

bazaar-bottles-business-15964.jpg

Organization

Kitchens

bath-bathroom-bathtub-534116.jpg

Bathrooms

close-up-equipment-hand-1321725.jpg

Laundry

Testimonials

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo
Simone Ackerman
San Francisco